o nas

Podczas zgłębiania tajemnic przeszłości czeka Was mnóstwo niespodzianek. Odkryjecie, czym zajmowali się Wasi przodkowie. Zobaczycie miejsca, gdzie mieszkali. Zorientujecie się, że macie rodzinę, o której wcześniej nie mieliście nawet pojęcia. A może dowiecie się, że jesteście skoligaceni z kimś, kto trwale zapisał się w historii?

 

W tym celu organizujemy konferencje, spotkania i wystąpienia, a także indywidualne konsultacje.

W naszej działalności często współpracujemy z instytucjami państwowymi oraz z organizacjami międzynarodowymi, jesteśmy członkami Polish Genealogical Society of America.

 

Prowadzimy zajęcia dla osób w każdym wieku. Zaczynamy od tych najmłodszych, bo wiemy, że im szybciej złapie się genealogicznego bakcyla, tym lepiej. Prowadzimy też warsztaty dla dorosłych i seniorów – także w ramach uniwersytetów III wieku.

 

Działamy również za granicą: pomagamy organizacjom polonijnym w krzewieniu polskości i w podtrzymaniu więzi z krajem przodków.

 

Twoje Korzenie w Polsce to także działalność wydawnicza. Zajmujemy się publikacjami związanymi z poszukiwaniami genealogicznymi i historią Polski. Obecnie nasi eksperci pracują nad monografią Dworku Białoprądnickiego oraz "Historią podkrakowskich Toń".

Twoje Korzenie w Polsce

Poznaj Nasze Stowarzyszenie