Poprzez zabawę uczestnicy dowiedzą się, jakie tajemnice kryją rodzinne szuflady z dokumentami, sprawdzą czy w rodzinnym albumie z fotografiami są zdjęcia najważniejszych osób z rodziny i przeprowadzą prawdziwy wywiad detektywistyczny oraz zweryfikują, kto w domu najlepiej zna rodzinną historię.

Dzieci wcielą się w postać Sherlocka Holmesa, dostaną białe rękawiczki i lupy, będą wyszukiwać ukrytych informacji na starych zdjęciach i pocztówkach oraz zajmą się rozszyfrowywaniem dawnych imion. Finałem takich zajęć będzie wystawa stworzonych przez uczestników drzew genealogicznych.
 

Warsztaty realizowane są w dwóch wersjach:

Warsztaty podstawowe

Czas trwania: 2 godz.

Ilość zajęć: 1

Koszt: 600 zł*

Warsztaty rozszerzone

Czas trwania: 2 godz.

Ilość zajęć: 1

Koszt: 600 zł*

* Podana kwota jest orientacyjna - ostateczna wycena zależy od uzgodnionego zakresu przeprowadzanych zajęć.
 

  • Ostateczna cena zawiera koszt przeprowadzenia szkolenia oraz przygotowania materiałów szkoleniowych. Cena ta nie zawiera kosztów podróży i ewentualnego zakwaterowania.
  • Wszystkie wyżej wymienione zajęcia mogą być przeprowadzone w budynkach instytucji (m.in. szkoły, biblioteki, domy kultury) bądź salach konferencyjnych – koszt wynajmu pokrywany jest przez klienta. Ceny obejmują: poprowadzenie merytorycznej oraz praktycznej części zajęć oraz wszelkie materiały potrzebne i wykorzystywane na zajęciach.

Akceptując ofertę, zgadzają się Państwo automatycznie na warunki naszego Regulaminu dostępnego pod adresem (https://tkwp.pl/regulamin)