Media o stowarzyszeniu

TKWP w Dzień Dobry TVN (2020)

Dzień Dobry TVN (2020)

Jak rozwinęła się historia wyrzuconych na śmietnik albumów? Co się z nimi stało? Posłuchaj rozmowy TKWP w Dzień Dobry TVN (2020).
TKWP w Czwórce (2019)

Czwórka – Polskie Radio (2019)

Skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy? Genealogia to poszukiwanie tożsamości. TKWP w Czwórce (2019) odbyło rozmowę! Posłuchaj!
TKWP w Radio Kraków

Radio Kraków

Co ma wspólnego helikon i jazzowe akcenty z historią Dworku Białoprądnickiego? Dowiedz się, słuchając rozmowy TKWP w Radio Kraków.
IgiMag

IgiMag

IgiMag to wyróżniający się magazyn internetowy. Skąd przyszliśmy? A kim jesteśmy? To dokąd zmierzamy? Zobacz TKWP w IgiMag.
TKWP w Jak?

Jak?

Czasopismo bardzo kulturalne zaprosiło nas na rozmowę. Rozmawiamy na temat "Pomoc przy opowiadaniu siebie". Poczytaj o TKWP w Jak?
TKWP w Radio Pryzmat

Radio Pryzmat

Kinga i Łukasz opowiadają o poszukiwaniach genealogicznych i pracy stowarzyszenia. Zapoznaj się z wizytą TKWP w Radio Pryzmat.
TKWP w gazecie Dziennik Polski

Dziennik Polski

Mówią o sobie tropicielki. Kobiety, które zwracają ludziom przeszłość? Poczytaj o rozmowie TKWP w gazecie Dziennik Polski.
TKWP w czasopiśmie Olivia

Olivia

Kinga i Karolina - powiemy, skąd naprawdę jesteś. Dowiedz się, zapoznając się z wywiadem. Poczytaj o TKWP w czasopiśmie Olivia.
TKWP w Pytanie na Śniadanie

Pytanie na śniadanie

Szukają przodków na zamówienie klientów. Wywiad z Kingą i Karoliną. Obejrzyj nagranie o wizycie TKWP w Pytanie na Śniadanie.
TKWP w Czwórce

Czwórka – Polskie Radio

Rozmowy o genealogii bez końca. Wywiad z naszym zespołem - odpowiadamy na wszystkie pytania! Posłuchaj wywiadu TKWP w Czwórce.
TKWP w czasopiśmie Wysokie Obcasy

Wysokie Obcasy

Ty wiesz, kim był dziadek Twojego dziadka? Z góry zakładamy, że tak, ale... Przeczytaj rozmowę TKWP w czasopiśmie Wysokie Obcasy.
TKWP w Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Płynie w Nas krew detektywa - sformułowanie pada podczas wywiadu z Kingą i Karoliną. Obejrzyj nagranie z wizyty TKWP w Dzień Dobry TVN.
TKWP w TOKFM

TOK FM

Twoje polskie korzenie. Jak może zaskoczyć Nas własna genealogia? Wywiad z Kingą i Karoliną. Posłuchaj rozmowy TKWP w TOKFM.
TKWP w PBS

PBS

Czy zastanawia Cię genealogia znanych osób? Gloria Stein, Julianna Margulies, Dustin Hoffman. Obejrzyj nagranie z wizyty TKWP w PBS.
TKWP w Kobieta i życie

Kobieta i życie

Szukamy rodzinnych korzeni. Wywiad z Kingą i Michałem. Czy nasza własna genealogia jest ciekawa? Przeczytaj o TKWP w Kobieta i życie.